Що таке натуральна косметика?

Давайте розберемося, що це таке, натуральна косметика.

З найдавніших часів люди прагнуть до краси і досконалості. Ще в Давньому Римі вживали есенції з різних рослин, змазували шкіру рослинними оліями, насолоджувалися ароматами квітів, розкидаючи пелюстки на підлозі.

Саме слово «косметика» в ужиток ввели стародавні греки, що означає «мистецтво прикрашати». У Стародавній Греції і Римі малярі, які займалися прикрасою тіла і обличчя жінок, називалися «космет».

Відомий римський лікар Гален вважав, що для збереження краси, здоров'я і молодості людини в косметиці повинен широко використовуватися рослинний матеріал. Це твердження знову стало популярно в наш час, коли відбувається відмова від хімічних препаратів і відзначається повернення до природніх джерел.

Основними косметичними засобами в ті далекі часи були рослини і мінерали. І не випадково, адже рослини - це джерело найцінніших вітамінів, рослинних і ефірних масел, екстрактів, антиоксидантів і багатьох інших речовин, незамінних для нашої шкіри.

Завдяки застосуванню рослинної або натуральної косметики поліпшуються обмінні процеси в клітинах шкіри, усуваються різні косметичні дефекти, шкіра зволожується, харчується, тонізує, омолоджується. Крім того, виробництво натуральної косметики базується на принципах арома і фітотерапії при строгому дотриманні рецептур і технологій.

Ще однією особливістю натуральної косметики є те, що її виготовлення здійснюється виключно вручну, за рахунок чого досягається високий рівень якості кінцевого продукту.

Відповідно натуральна косметика, це засіб, приготоване з рослинних або мінеральних компонентів, метою якого є досягнення найбільш оптимального косметичного ефекту і створення повної гармонії між тілом і душею.