Секрети натуральної косметики з підручних засобів

Деякі секрети як прикрашати своє обличчя і тіло в Стародавній Греції і Римі запозичили в Стародавньому Єгипті. У IV столітті до н.е. древні греки розмальовували собі обличчя для прикраси зовнішнього вигляду. Вони підмальовували брови, використовуючи в якості фарби вугілля, користувалися кремом білого кольору. Для видалення волосся використовували віск. Саме тут з'явилася епіляція. Вважалося непристойним мати волосся на ногах. Милися в Стародавній Греції за допомогою дрібного піску. Готували настій з виноградного соку та квіткової роси для попередження зморшок.

 

У Стародавньому Римі натуральна косметика знайшла широке поширення. Римлянки дуже любили фарбуватися. Губи і щоки мазали суриком, чим викликали приплив крові, отримуючи рум'яні щоки і яскраві губи. Пудру для обличчя готували з борошна бобів, рису, кукурудзи, ромашки. У багатих красунь пудра складалася зі свинцевих білил з медом. Ця суміш була дорогою, але небезпечною. Пахощами обливали себе з голови до ніг.
 

Волосся фарбували за допомогою хни, кипарисових листя, сочевиці. Для освітлення волосся використовували відвар ромашки. У них був модним світлий колір волосся, для цього волосся змочували сумішшю козячого молока і золи букового дерева, далі знебарвлення проводилося під сонячними променями.
 

Набагато пізніше виникло мило парфумоване, яке заполонило хвилею захоплення всю Європу. Перші красуні бажали пахнути відомими ароматами, змагалися у витонченості запаху і природності компонентів косметичного мила ручної роботи для свого чарівного тіла.
 

У Стародавньому Римі для гігієни тіла придумали суміш розтопленого жиру і золи морських рослин. Вони вспінювались у воді, виходило напіврідке "мило". Саме Стародавній Рим вважається першовідкривачем мила.
 

У Древній Русі жінки приділяли велику увагу своїй шкірі. Влітку збирали лікувальні трави, коріння, плоди, ягоди. Фарбу для губної помади і рум'ян готували за допомогою соку вишні, малини, барбарису і буряка. Вії і брови підмальовували сажею, зелені і жовті тіні для повік отримували з листя щавлю, кропиви, шафрану. Волосся фарбували лушпинням цибулі в золотистий колір. Для отримання чорної фарби варили чорнильні горішки (галли - нарости на листках, що утворилися від укусів комах, в старовину з них робили чорнило).

 

Для лікування і зміцнення волосся споліскували настоями різних трав: ромашка, хвощ польовий, корінь лопуха, деревій. До складу косметики для обличчя і тіла входили: молоко, сметана, кисле молоко, мед, а також огірки, буряк, морква. Від морозу захищалися шаром гусячого жиру. Від вітру і сонячних променів рятував жовток свіжого курячого яйця. Засохлий жовток змивали водою з милом.
 

У нашому світі випущено величезна кількість косметичних засобів, тому немає потреби самостійно витрачати час на приготування засобів, болісно тестувати на своїй шкірі та травмувати організм. Неперевірені засоби можуть завдати істотної шкоди не тільки навколишньому середовищу, а й вашому здоров'ю. Вибирайте тільки перевірені часом засоби в магазинах, у яких є своє виробництво, таких як наш інтернет магазин мила.

У XXI столітті все більше людей повертається до натуральної косметики. Мило, створене з природних компонентів, набуває популярності. Багатьох цікавить питання: "Скільки коштує мило ручної роботи?" Відповідь можете знайти в нашому магазині натурального мила. Незважаючи на те, що коштує воно трохи дорожче, попит на нього вкрай великий. Адже виготовлення справжнього мила проводиться за найкращими рецептами, де перевіряється кожен етап виготовлення.
 

Наше мило вже готове до відправки до вас. Не потрібно чекати, щоб бути красивою, радісною і гармонійною.