Молоко для ванн "Ванільне", 100 гр.

Артикул:
ML0185
25.00 грн
Ціна вказана за 100 гр.

Натуральна ваніль - це висушені стручки багаторічних ліан сімейства орхідних. Цвітуть вони великими світло-зеленими квітками з приємним запахом, які розкриваються тільки на один день. Опиляють їх специфічні види бджіл і пташки колібрі, але зараз застосовується також ручне опилення. У давнину в часи влади імператора Монтесума II ацтеки брали у людей податки ванільними стручками, також їх застосовували в якості грошей. Ванільне ефірне масло широко застосовується в косметології як живильний та заспокійливий засіб, що додає шкірі здоровий вигляд.
У кожної жінки є свої рецепти збереження чарівності та молодості, але, як відомо, сильним джерелом здоров'я і краси є вода. Ще з давніх часів цариці використовували секретну методику очищення помислів, душі та тіла - і таємниця приховувалась в прийнятті ванн з чітко підібраними аромомаслами. При додаванні молока в ванну можна в повній мірі зарядитися позитивною енергетикою. Молоко для ванн з ваніллю допоможе впоратися з безсонням, усунути втому, зняти стрес і зайве роздратування. Кілька хвилин, проведених у ванні з екстрактами ванілі, заспокоять і знизять нервову напругу, підвищать працездатність і наповнять відчуттям гармонії.
Молочна ванна з маслом ванілі зволожить, пом'якшить і додасть пружність і підтягнутість шкірі. Молоко з аромамаслами та екстрактом ванілі зніме запалення, усуне будь-які висипання на шкірі.
Саме молоко для ванн з ваніллю - це сучасна ванна цариці Клеопатри, яка любила приймати молочні ванни і жила в епоху еволюції миловаріння. У нашому магазині ви можете підібрати цілий комлекс по догляду за шкірою для будь-якого типу шкіри.